pulseaudio.master-tx - en to nl translation catalogue (345 entries)

en: 	Active Port: %s
nl: 	Actieve poort: %s

en: 	Active Profile: %s
nl: 	Actieve profiel: %s

en: 	Ports:
nl: 	Poorten:

en: 	Profiles:
nl: 	Profielen:

en: ### Read from configuration file: %s ###
nl: ### Lees uit het configuratiebestand: %s ###

en: %s [-D display] [-S server] [-O sink] [-I source] [-c file]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Show current PulseAudio data attached to X11 display (default)
     -e    Export local PulseAudio data to X11 display
     -i    Import PulseAudio data from X11 display to local environment variables and cookie file.
     -r    Remove PulseAudio data from X11 display
nl: %s [-D scherm] [-S server] [-O afvoer] [-I bron] [-c bestand]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Laat huidige PulseAudio data zien horende bij X11 scherm (standaard)
     -e    Exporteer locale PulseAudio data naar X11 scherm
     -i    Importeer PulseAudio data van X11 scherm naar locale omgevings variabelen en cookie bestand.
     -r    Verwijder PulseAudio data van X11 scherm

en: %s [options] ... 
    
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
nl: %s [opties] ... 
    
      -h, --help                            Laat deze hulp zien
          --version                         Laat versie zien
      -s, --server=SERVER                   De naam van de server waarmee verbonden wordt

en: (invalid)
nl: (ongeldig)

en: --daemonize expects boolean argument
nl: --daemonize verwacht een boolean argument

en: --disable-shm expects boolean argument
nl: --disable-shm verwacht een boolean argument

en: --disallow-exit expects boolean argument
nl: --disallow-exit verwacht een bolean argument

en: --disallow-module-loading expects boolean argument
nl: --disallow-module-loading verwacht een boolean argument

en: --fail expects boolean argument
nl: --fail verwacht een boolean argument

en: --high-priority expects boolean argument
nl: --high-priority verwacht een boolean argument

en: --log-level expects log level argument (either numeric in range 0..4 or one of debug, info, notice, warn, error).
nl: --log-level verwacht een log level argument (numeriek uit de reeks 0..4 of een van type debug, info, notice, warn, error).

en: --log-meta expects boolean argument
nl: --log-meta verwacht een boolean argument

en: --log-time expects boolean argument
nl: --log-time verwacht een boolean argument

en: --no-cpu-limit expects boolean argument
nl: --no-cpu-limit verwacht een boolean argument

en: --realtime expects boolean argument
nl: --realtime verwacht een boolean argument

en: --start not supported for system instances.
nl: --start wordt niet ondersteund voor systeeminstanties

en: --system expects boolean argument
nl: --system verwacht een boolean argument

en: --use-pid-file expects boolean argument
nl: --use-pid-file verwacht een boolean argument

en: ALSA woke us up to read new data from the device, but there was actually nothing to read!
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLIN set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
nl: ALSA maakte ons wakker om nieuwe data van het apparaat te lezen, maar er was niets om te lezen!
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.
    We werden gewekt met POLLIN ingesteld -- echter een opvolgende snd_pcm_avail() gaf 0 terug of een andere waarde < min_avail.

en: ALSA woke us up to write new data to the device, but there was actually nothing to write!
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLOUT set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
nl: ALSA maakte ons wakker om nieuwe data naar het apparaat te schrijven, maar er was niets om weg te schrijven!
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.
    We werden gewekt met POLLOUT ingesteld -- echter een opvolgende snd_pcm_avail() gaf 0 terug of een andere waarde < min_avail.

en: Access denied
nl: toegang geweigerd

en: All asserts enabled.
nl: Alle asserts aangezet.

en: Allocated during whole lifetime: %u blocks containing %s bytes total.
nl: Toegewezen tijdens de gehele levensduur: %u blokken bevattende in totaal %s butes.

en: Always keeps at least one sink loaded even if it's a null one
nl: Houdt altijd ten minste een afvoer ingeladen zelfs als het de null-afvoer is.

en: Amplifier
nl: Versterker

en: Analog Input
nl: Analoge invoer

en: Analog Mono
nl: Analoog mono

en: Analog Mono Duplex
nl: Analoog mono duplex

en: Analog Mono Output
nl: Analoge mono-uitvoer

en: Analog Output
nl: Analoge output

en: Analog Stereo
nl: Analoog stereo

en: Analog Stereo Duplex
nl: Analoog stereo duplex

en: Analog Surround 2.1
nl: Analoog surround 2.1

en: Analog Surround 3.0
nl: Analoog surround 3.0

en: Analog Surround 3.1
nl: Analoog surround 3.1

en: Analog Surround 4.0
nl: Analoog surround 4.0

en: Analog Surround 4.1
nl: Analoog surround 4.1

en: Analog Surround 5.0
nl: Analoog surround 5.0

en: Analog Surround 5.1
nl: Analoog surround 5.1

en: Analog Surround 6.0
nl: Analoog surround 6.0

en: Analog Surround 6.1
nl: Analoog surround 6.1

en: Analog Surround 7.0
nl: Analoog surround 7.0

en: Analog Surround 7.1
nl: Analoog surround 7.1

en: Audio on @HOSTNAME@
nl: Geluid op @HOSTNAME@

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Automatic Gain Control
nl: Automatische gain-controle

en: Auxiliary 15
nl: Auxiliary· 15

en: Bad state
nl: Slechte toestand

en: Boost
nl: Boostversterking

en: Buffer metrics: maxlength=%u, fragsize=%u
nl: Buffermetriek: maxlength=%u, fragsize=%u

en: Buffer metrics: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u
nl: Buffermetriek: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u

en: Built-in Audio
nl: Intern geluid

en: Cannot access autospawn lock.
nl: Kan geen toegang krijgen tot autospawn blokkade.

en: Card #%u
    	Name: %s
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Kaart #%u
    	Naam: %s
    	Stuurprogramma: %s
    	Module-eigenaar: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Channel map doesn't match sample specification
nl: Kanaal map komt niet overeen met bemonster specificatie.

en: Cleaning up privileges.
nl: Rechten opschonen.

en: Client #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Client #%u
    	Stuurprogramma: %s
    	Module-eigenaar: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Client forked
nl: Client afgesplitst

en: Clocked NULL sink
nl: Geklokte NULL afvoer

en: Compilation CFLAGS: %s
nl: Compilatie-CFLAGS: %s

en: Compilation host: %s
nl: Compilatiehost: %s

en: Compiled with Valgrind support: no
nl: Gecompileerd met Valgrind ondersteuning: nee

en: Compiled with Valgrind support: yes
nl: Gecompileerd met Valgrind ondersteuning: ja

en: Connected to device %s (%u, %ssuspended).
nl: Verbonden met apparaat %s (%u, %sopgeschort).

en: Connection established.%s
nl: Verbinding bereikt.%s

en: Connection failure: %s
nl: Verbindingsfout: %s

en: Connection failure: %s
nl: Verbonding mislukte: %s

en: Connection refused
nl: Verbinding geweigerd

en: Connection terminated
nl: Verbinding verbroken

en: Currently in use: %u blocks containing %s bytes total.
nl: Op dit moment in gebruik: %u blokken bevattende in totaal %s bytes.

en: DEPRECATION WARNING: %s
nl: ACHTERHAALDHEIDSWAARSCHUWING: %s

en: Daemon not responding.
nl: Voorziening reageert niet.

en: Daemon not running
nl: Voorziening draait niet

en: Daemon running as PID %u
nl: Voorziening draait met PID %u

en: Daemon shutdown initiated.
nl: Voorziening afsluiten is begonnen.

en: Daemon startup complete.
nl: Voorziening opstarten is klaar.

en: Daemon startup failed.
nl: Voorziening opstarten mislukt.

en: Daemon startup successful.
nl: Voorziening met succes opgestart.

en: Daemon startup without any loaded modules, refusing to work.
nl: Voorziening opgestart zonder geladen modules, dat werkt niet.

en: Daemon terminated.
nl: Voorziening is afgesloten.

en: Description: %s
nl: Beschrijving: %s

en: Device or resource busy
nl: Apparaat of hulpbron is bezig

en: Digital Stereo (HDMI)
nl: Digitaal stereo (HDMI)

en: Digital Stereo (IEC958)
nl: Digitaal stereo (IEC958)

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
nl: Digitaal stereo duplex (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
nl: Digitaal surround 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
nl: Digitaal surround 5.1 (IEC958/AC3)

en: Dock Microphone
nl: Docking station-microfoon

en: Docking Station Input
nl: Docking station-invoer

en: Draining connection to server.
nl: Vervinding naar server afvoeren.

en: Dude, your kernel stinks! The chef's recommendation today is Linux with high-resolution timers enabled!
nl: Kerel, je kernel stinkt! De aanbeveling van de chef is vandaag Linux met aangezette high-resolution timers!

en: Dummy Output
nl: Dummy-uitvoer

en: Entity exists
nl: Eenheid bestaat

en: Entity killed
nl: Eenheid geëlimineerd

en: Exiting.
nl: Afsluiten.

en: External Microphone
nl: Externe microfoon

en: FASTPATH defined, only fast path asserts disabled.
nl: FASTPATH gedefinieerd, alleen fast path-asserts uitgezet.

en: Failed to acquire stdio.
nl: Verkrijgen van stdio mislukte.

en: Failed to add bind-now-loader.
nl: Kon bind-now-loader niet toevoegen.

en: Failed to allocate new dl loader.
nl: Kon die nieuwe dl lader niet toekennen.

en: Failed to change GID: %s
nl: Veranderen van GID mislukt: %s

en: Failed to change UID: %s
nl: Veranderen van UID mislukt: %s

en: Failed to change group list: %s
nl: Veranderen van groepslijst mislukt: %s

en: Failed to create '%s': %s
nl: Aanmaken van ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to determine sample specification from file.
nl: Bepalen van samplespecificatie van het bestand mislukte.

en: Failed to drain stream: %s
nl: Afvoeren stroom %s mislukte

en: Failed to find group '%s'.
nl: Kon groep ‘%s’ niet vinden.

en: Failed to find original lt_dlopen loader.
nl: Kon de originele lt_dlopen lader niet vinden.

en: Failed to find user '%s'.
nl: Kon gebruiker '%s' niet vinden.

en: Failed to generate sample specification for file.
nl: Aanmaken van samplespecificatie voor bestand mislukt.

en: Failed to get FQDN.
nl: FQDN verkrijgen mislukte.

en: Failed to get card information: %s
nl: Verkrijgen van kaartinformatie mislukt: %s

en: Failed to get client information: %s
nl: Verkrijgen van clientinformatie mislukt: %s

en: Failed to get latency: %s
nl: Latentie krijgen mislukte: %s

en: Failed to get machine ID
nl: Machine-ID verkrijgen mislukt

en: Failed to get module information: %s
nl: Verkrijgen van module informatie mislukte: %s

en: Failed to get sample information: %s
nl: Verkrijgen van sample-informatie mislukt: %s

en: Failed to get server information: %s
nl: Server informatie verkrijgen mislukte: %s

en: Failed to get sink information: %s
nl: Verkrijgen afvoerinformatie mislukte: %s

en: Failed to get sink input information: %s
nl: Verkrijgen van afvoer-invoerinformatie mislukt: %s

en: Failed to get source information: %s
nl: Verkrijgen van broninformatie mislukt: %s

en: Failed to get source output information: %s
nl: Verkrijgen van bron-uitvoerinformatie mislukt: %s

en: Failed to get statistics: %s
nl: Verkrijgen van statistiek %s mislukte

en: Failed to initialize daemon.
nl: Initialiseren van de voorziening mislukt.

en: Failed to kill PulseAudio daemon.
nl: PulseAudio-voorziening uitzetten mislukt.

en: Failed to kill daemon: %s
nl: Elimineren van voorziening mislukt: ‘%s’

en: Failed to load client configuration file.
nl: Clientconfiguratiebestand laden mislukt.

en: Failed to load cookie data
nl: Cookiedata laden mislukt

en: Failed to open audio file.
nl: Openen van geluidsbestand mislukte.

en: Failed to open configuration file '%s': %s
nl: Open van configuratiebestand ‘%s’ mislukte: %s

en: Failed to open configuration file: %s
nl: Openen van configuratiebestand %s mislukt.

en: Failed to open sound file.
nl: Openen geluidsbestand mislukt.

en: Failed to parse command line.
nl: Analyseren van de opdrachtregel mislukte.

en: Failed to parse command line.
nl: Opdrachtregel ontleden mislukt.

en: Failed to parse cookie data
nl: Analyseren van cookie-data mislukt

en: Failed to parse cookie data
nl: Cookiedata ontleden mislukt

en: Failed to read environment configuration data.
nl: Omgevingsconfiguratiedata lezen mislukt.

en: Failed to save cookie data
nl: Cookiedata opslaan mislukt

en: Failed to upload sample: %s
nl: Uploaden van monster mislukte: %s

en: Failure to resume: %s
nl: Vervolgen mislukte: %s

en: Failure to suspend: %s
nl: Opschorten mislukte: %s

en: Failure: %s
nl: Mislukt: %s

en: Found %u CPUs.
nl: %u CPU's gevonden.

en: Found user '%s' (UID %lu) and group '%s' (GID %lu).
nl: Gebruiker ‘%s’ (UID %lu) en groep ‘%s’ (GID %lu) gevonden.

en: Fresh high-resolution timers available! Bon appetit!
nl: Verse high-resolution timers beschikbaar! Smakelijk eten!

en: Front Center
nl: Voor midden

en: Front Left
nl: Voor links

en: Front Left-of-center
nl: Voor links-van-het-midden

en: Front Right
nl: Voor rechts

en: Front Right-of-center
nl: Voor rechts-van-het-midden

en: GID of user '%s' and of group '%s' don't match.
nl: GID van gebruiker ‘%s’ en van groep ‘%s’ passen niet bij elkaar.

en: Got EOF.
nl: Kreeg EOF.

en: Got SIGINT, exiting.
nl: Ontving SIGINT, afsluiten.

en: Got SIGINT, exiting.
nl: Kreeg SIGINT, verlaten.

en: Got signal %s.
nl: Signaal %s ontvangen.

en: Got signal, exiting.
nl: Ontving signaal, afsluiten.

en: Headphones
nl: Analoge koptelefoon

en: High Fidelity Capture (A2DP)
nl: High Fidelity afvangen (A2DP)

en: Home directory of user '%s' is not '%s', ignoring.
nl: Persoonlijke map van gebruiker ‘%s’ is niet ‘%s’, negeer het.

en: Incompatible protocol version
nl: Protocol versie niet compatibel

en: Input
nl: Invoer

en: Input Devices
nl: Invoerapparaten

en: Input/Output error
nl: Input/Output fout

en: Internal Microphone
nl: Interne microfoon

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Invalid argument
nl: Ongeldige argumenten

en: Invalid channel map '%s'
nl: Ongeldige kanaalkaart ‘%s’.

en: Invalid client name '%s'
nl: Ongeldige clientnaam ‘%s’.

en: Invalid latency specification '%s'
nl: Ongeldige latentie-specificatie ‘%s’.

en: Invalid process time specification '%s'
nl: Ongeldige procestijdspecificatie ‘%s’.

en: Invalid property '%s'
nl: Ongeldige eigenschap ‘%s’.

en: Invalid resample method '%s'.
nl: Ongeldige resample methode '%s'.

en: Invalid sample specification
nl: Ongeldige samplespecificatie

en: Invalid server
nl: Ongeldige server

en: Invalid sink input index
nl: Ongeldige afvoer-invoerindex

en: Invalid sink input index specification
nl: Ongeldige afvoer-invoerindex opgave

en: Invalid stream name '%s'
nl: Ongeldige stroomnaam ‘%s’.

en: Invalid volume specification
nl: Ongeldige volume-opgave

en: LFE on Separate Mono Output
nl: Analoge output (LFE)

en: Line In
nl: Lijn-in

en: Load Once: %s
nl: Laad eenmaal: %s

en: Machine ID is %s.
nl: Machine-ID is: %s.

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Missing implementation
nl: Implementatie ontbreekt

en: Module #%u
    	Name: %s
    	Argument: %s
    	Usage counter: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Module #%u
    	Naam: %s
    	Argument: %s
    	Gebruiksteller: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Module initialization failed
nl: Module-initialisatie mislukt

en: NDEBUG defined, all asserts disabled.
nl: NDEBUG gedefinieerd, alle asserts uitgezet.

en: Name: %s
nl: Naam: %s

en: No Amplifier
nl: Geen versterker

en: No Automatic Gain Control
nl: Geen automatische gain-controle

en: No Boost
nl: Geen boostversterking

en: No PulseAudio daemon running, or not running as session daemon.
nl: Er draait geen PulseAudio-voorziening, of het draait niet als sessievoorziening.

en: No authorization key
nl: Geen autorisatiesleutel

en: No cookie loaded. Attempting to connect without.
nl: Geen cookie geladen. Probeer zonder cookie te verbinden.

en: No data
nl: Geen data

en: No module information available
nl: Geen module informatie beschikbaar

en: No such entity
nl: Eenheid onbekend

en: No such extension
nl: Onbekende extentie

en: No valid command specified.
nl: Geen geldige opdracht opgegeven.

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Not yet implemented.
nl: Nog niet geïmplementeerd.

en: Null Output
nl: Null-uitvoer

en: OK, so you are running PA in system mode. Please note that you most likely shouldn't be doing that.
    If you do it nonetheless then it's your own fault if things don't work as expected.
    Please read http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ for an explanation why system mode is usually a bad idea.
nl: OK, dus u draait PA in systeemmodus. Merk op dat u dit waarschijnlijk beter niet kunt doen.
    Als u het toch doet dan is het uw eigen schuld als dingen niet werken zoals verwacht.
    Lees http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ voor een uitleg waarom systeemmodus gewoonlijk een slecht idee is.

en: Obsolete functionality
nl: Verouderde functionaliteit

en: Off
nl: Uit

en: Opening a %s stream with sample specification '%s' and channel map '%s'.
nl: Openen van een %s stroom met samplespecificatie ‘%s’ en kanaalkaart ‘%s’.

en: Optimized build: no
nl: Geoptimaliseerd gebouwd: nee

en: Optimized build: yes
nl: Geoptimaliseerd gebouwd: ja

en: Output Devices
nl: Uitvoerapparaten

en: Page size is %lu bytes
nl: Pagina grootte is %lu bytes

en: Path: %s
nl: Pad: %s

en: Playback stream drained.
nl: Afspelen van afgevoerde stroom.

en: Please specify a sample file to load
nl: Geef een te laden samplebestand op

en: Premature end of file
nl: Voortijdig einde van bestand

en: Protocol error
nl: Protocolfout

en: PulseAudio Sound Server
nl: PulseAudio-geluidsserver

en: PulseAudio Sound System
nl: PulseAudio geluidssysteem

en: Rear Center
nl: Achter midden

en: Rear Left
nl: Achter links

en: Rear Right
nl: Achter rechts

en: Received message for unknown extension '%s'
nl: Ontving boodschap voor onbekende extensie ‘%s’

en: Root privileges required.
nl: Beheerdersrechten vereist.

en: Running in system mode, but --disallow-exit not set!
nl: Draaiend in systeemmodus, maar --disallow-exit is niet ingesteld!

en: Running in system mode, but --disallow-module-loading not set!
nl: Draaiend in systeemmodus, maar --disallow-module-loading is niet gezet!

en: Running in system mode, forcibly disabling SHM mode!
nl: Draaiend in systeemmodus, geforceerd uitzetten van SHM-modus!

en: Running in system mode, forcibly disabling exit idle time!
nl: Draaiend in systeemmodus, geforceerd uitzetten van exit idle time!

en: Running in system mode: %s
nl: Draaiend in systeemmodus: %s

en: Running in valgrind mode: %s
nl: Draaiend in valgrind-modus: %s

en: Running on host: %s
nl: Draaiend op host: %s

en: Sample #%u
    	Name: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Volume: %s
    	        %s
    	        balance %0.2f
    	Duration: %0.1fs
    	Size: %s
    	Lazy: %s
    	Filename: %s
    	Properties:
    		%s
nl: Sample #%u
    	Naam: %s
    	Samplespecificatie: %s
    	Kanaal map: %s
    	Volume: %s
    	        %s
    	        balans %0.2f
    	Duur: %0.1fs
    	Grootte: %s
    	Traagheid: %s
    	Bestandsnaam: %s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Sample cache size: %s
nl: Sample-buffergrootte: %s

en: Session ID is %s.
nl: Sessie-ID is: %s.

en: Side Left
nl: Zijkant links

en: Side Right
nl: Zijkant rechts

en: Sink: %s
nl: Afvoer: %s

en: Source #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s%s%s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s%s%s
    	Monitor of Sink: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
nl: Bron #%u
    	Toestand: %s
    	Naam: %s
    	Beschrijving: %s
    	Driver: %s
    	Samplespecificatie: %s
    	Kanaal map: %s
    	Module eigenaar: %u
    	Demping: %s
    	Volume: %s%s%s
    	        balans %0.2f
    	Basis volume: %s%s%s
    	Monitorafvoer: %s
    	Latentie: %0.0f usec, ingesteld %0.0f usec
    	Vlaggen: %s%s%s%s%s%s
    	Eigenschappen:
    		%s

en: Source: %s
nl: Bron: %s

en: Start the PulseAudio Sound System
nl: Start het PulseAudio geluidssysteem

en: Stream buffer attributes changed.%s
nl: Stroom buffer attributen veranderden.%s

en: Stream device resumed.%s
nl: Stroomapparaat hervat.%s

en: Stream device suspended.%s
nl: Stroomapparaat opgeschort.%s

en: Stream error: %s
nl: Stroomfout: %s

en: Stream moved to device %s (%u, %ssuspended).%s
nl: Stroom verplaatst naar apparaat %s (%u, %sopgeschort).%s

en: Stream overrun.%s
nl: Data-overschrijding voor stroom.%s

en: Stream started.%s
nl: Stroom gestart.%s

en: Stream successfully created.
nl: Stroom met succes aangemaakt.

en: Stream underrun.%s
nl: Te weinig data voor stroom.%s

en: Successfully dropped root privileges.
nl: Beheerdersrechten met succes laten vervallen.

en: System wide mode unsupported on this platform.
nl: Systeembrede modus wordt op dit platform niet ondersteund.

en: Telephony Duplex (HSP/HFP)
nl: Telefonie duplex (HSP/HFP)

en: The specified default channel map has a different number of channels than the specified default number of channels.
nl: De opgegeven standaard kanalenkaart heeft een ander aantal kanalen dan de opgegeven standaard aantal kanalen.

en: This is PulseAudio %s
nl: Dit is PulseAudio %s

en: This program is not intended to be run as root (unless --system is specified).
nl: Dit programma is niet bedoeld om als root gedraaid te worden (behalve als --system is opgegeven).

en: Time: %0.3f sec; Latency: %0.0f usec.
nl: Tijd: %0.3f sec; Latentie: %0.0f usec.

en: Timeout
nl: Tijd verstreken

en: Too large
nl: Te groot

en: Too many arguments.
nl: Te veel argumenten.

en: Top Center
nl: Boven midden

en: Top Front Center
nl: Boven voor midden

en: Top Front Left
nl: Boven voor links

en: Top Front Right
nl: Boven voor rechts

en: Top Rear Center
nl: Boven achter midden

en: Top Rear Left
nl: boven achter links

en: Top Rear Right
nl: boven achter rechts

en: Unknown command
nl: Onbekend commando

en: Unknown error code
nl: Onbekende fout code

en: Unknown file format %s.
nl: Ongeldig bestandsformaat %s

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Using modules directory %s.
nl: Gebruik van module-map %s.

en: Using runtime directory %s.
nl: Gebruik van runtime-map %s.

en: Using sample spec '%s', channel map '%s'.
nl: Gebruik sample-spec  '%s', kanaal map '%s'.

en: Using state directory %s.
nl: Verbruik van state-map %s.

en: Version: %s
nl: Versie: %s

en: Virtual LADSPA sink
nl: Virtuele LADSPA afvoer

en: WARNING: Child process terminated by signal %u
nl: WAARSCHUWING: kind proces afgesloten door signaal %u

en: WARNING: Sound server is not local, not suspending.
nl: WAARSCHUWING: Geluidsserver is niet lokaal, geen opschorten.

en: Warning: Failed to determine channel map from file.
nl: Waarschuwing: Bepalen van kanaalkaart van bestand mislukte.

en: Warning: Failed to determine sample specification from file.
nl: Waarschuwing: Bepalen van samplespecificatie van bestand mislukte.

en: Warning: failed to write channel map to file.
nl: Waarschuwing: schrijven van kanaalkaart naar bestand mislukte.

en: Warning: specified sample specification will be overwritten with specification from file.
nl: Waarschuwing: opgegeven bemonster specificatie zal overschreven worden met de specificatie van het bestand.

en: You have to specify a card name/index and a profile name
nl: U dient een kaartnaam/index en een profielnaam op te geven

en: You have to specify a module index
nl: U dient een module index op te geven

en: You have to specify a module name and arguments.
nl: U dient een modulenaam en argumenten op te geven.

en: You have to specify a sample name to play
nl: U dient een samplenaam op te geven om af te spelen

en: You have to specify a sample name to remove
nl: U dient een samplenaam op te geven om te verwijderen

en: You have to specify a sink input index and a mute boolean
nl: U dient een afvoer-invoerindex en een dempingsboolean op te geven

en: You have to specify a sink input index and a sink
nl: U dient een afvoer-invoerindex en een afvoer op te geven

en: You have to specify a sink input index and a volume
nl: U dient een afvoer-invoerindex en een volume op te geven

en: You have to specify a sink name/index and a mute boolean
nl: U dient een afvoernaam/index en een dempingsboolean op te geven

en: You have to specify a sink name/index and a port name
nl: U dient een afvoernaam/index en een poortnaam op te geven

en: You have to specify a sink name/index and a volume
nl: U dient een afvoernaam/index en een volume op te geven

en: You have to specify a source name/index and a mute boolean
nl: U dient een bronnaam/index en een dempingsboolean op te geven

en: You have to specify a source name/index and a port name
nl: U dient een bronnaam/index en een poortnaam op te geven

en: You have to specify a source name/index and a volume
nl: U dient een bronnaam/index en een volume op te geven

en: You have to specify a source output index and a source
nl: U dient een bron-uitvoerindex en een bron op te geven

en: You may not specify more than one sink. You have to specify a boolean value.
nl: U kunt niet meer dan een afvoer opgeven. U dient een boolean waarde op te geven.

en: You may not specify more than one source. You have to specify a boolean value.
nl: U kunt niet meer dan één bron opgeven. u dient een boolean waarde op te geven.

en: [%s:%u] Invalid channel map '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige kanalenkaart ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid fragment size '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige fragmentgrootte ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid log level '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig logniveau '%s'.

en: [%s:%u] Invalid log target '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig logdoel '%s'.

en: [%s:%u] Invalid nice level '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig nice niveau ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid number of fragments '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig aantal fragmenten '%s'.

en: [%s:%u] Invalid resample method '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige resample-methode ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid rlimit '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige rlimit ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid sample channels '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige sample-kanalen ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid sample format '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldig sampleformaat ‘%s’.

en: [%s:%u] Invalid sample rate '%s'.
nl: [%s:%u] Ongeldige samlperate ‘%s’.

en: fork() failed: %s
nl: fork() mislukte: %s

en: io_new() failed.
nl: io_new() mislukte.

en: n/a
nl: n.v.t.

en: not
nl: niet

en: pa_context_connect() failed: %s
nl: pa_context_connect() mislukte: %s

en: pa_context_new() failed.
nl: pa_cotext_new() mislukte.

en: pa_context_new() failed.
nl: pa_context_new() mislukte.

en: pa_context_rttime_new() failed.
nl: pa_context_rttime_new() mislukte.

en: pa_core_new() failed.
nl: pa_core_new() mislukte.

en: pa_mainloop_new() failed.
nl: pa_mainloop_new() mislukte.

en: pa_mainloop_new() failed.
nl: pa_mainloop_new() mislukte.

en: pa_mainloop_run() failed.
nl: pa_mainloop_run() mislukte.

en: pa_mainloop_run() failed.
nl: pa_mainloop_run() mislukte.

en: pa_pid_file_create() failed.
nl: pa_pid_file_create() mislukte.

en: pa_stream_begin_write() failed: %s
nl: pa_stream_begin_write() mislukte: %s

en: pa_stream_connect_playback() failed: %s
nl: pa_stream_connect_playback() mislukte: %s

en: pa_stream_connect_record() failed: %s
nl: pa_stream_connect_record() mislukte: %s

en: pa_stream_get_buffer_attr() failed: %s
nl: pa_stream_get_buffer_attr() mislukte: %s

en: pa_stream_new() failed: %s
nl: pa_stream_new() mislukte: %s

en: pa_stream_peek() failed: %s
nl: pa_stream_peek() mislukte: %s

en: pa_stream_update_timing_info() failed: %s
nl: pa_stream_update_timing_info() mislukte: %s

en: pa_stream_write() failed: %s
nl: pa_stream_write() mislukte: %s

en: pacat %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
nl: pacat %s
    Gecompileerd met libpulse %s
    Gelinkt met libpulse %s

en: pactl %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
nl: pactl %s
    Gecompileerd met libpulse %s
    Gelinkt met libpulse %s

en: pasuspender %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
nl: pasuspender %s
    Gecompileerd met libpulse %s
    Gelinkt met libpulse %s

en: playback
nl: afspelen

en: read() failed: %s
nl: read() mislukte: %s

en: recording
nl: opnemen

en: setrlimit(%s, (%u, %u)) failed: %s
nl: setrlimit(%s, (%u, %u)) mislukte: %s

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
nl: snd_pcm_avail() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %lu bytes (%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
nl: snd_pcm_delay() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %li bytes (%s%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
nl: snd_pcm_mmap_begin() gaf een waarde terug die uitzonderlijk groot is: %lu bytes (%lu ms).
    Waarschijnlijk is dit een fout in het ALSA-stuurprogramma ‘%s’. Meld dit probleem alstublieft aan de ALSA-ontwikkelaars.

en: write() failed: %s
nl: write() mislukte: %s
